czwartek, 4 kwietnia 2013

Poświąteczny start

Nareszcie po świętach. Niby 2 dni a zostało mi po nich dodatkowe 2 kg i przeziębienie. Od 2 kwietnia na zdrowy tryb życia przeszła cała moja rodzina. Niby dopiero kilka dni  dzień ale już się cieszę, że udało się bez słodyczy. W wt odhaczyłam trening crossfitu, dziś Ewa Chodakowska 4x6min i rozgrzewka na skakance, 14 burpees. Z jedzeniem też jest chyba w porządku. Chociaż skusiłam się na jedno rafaello
Niestety z domowego chleba nici bo mój zakwas spleśniał a zanim zrobię nowy to 3 dni miną..
Podsumowując tygodniowy trening (oby nic nie pokrzyżowało planu)
Poniedziałek - świąteczne obżarstwo part 2
Wtorek - bez słodyczy Crossfit
Środa - bez słodyczy, Rozgrzewka skakanka i 14 burpees + Ewa Ch. to to to i to
Czwartek - 15 burpees, rafaello
Piątek - Siłownia (nogi+triceps)
Sobota - Step
Niedziela - siłowe coś :)

Energiczne pompki, burpees pozwala w godzinę spalić 563 kcal osobie ważącej 70 kg ( ja po 15 pewnie umrę..)
Do dzieła! 

1 komentarz:

  1. Radom Lokalne - Ogłoszenia Radom to najnowszy a zarazem najpopularniejszy portal ogłoszeniowy z Radomia. Jeśli chcesz coś sprzedać, polecić swoje usługi, złożyć ofertę pracy w Radomiu to ogłoś się na bezpłatnym portalu Radom Lokalne. Różne kategorie tematyczne ogłoszeń drobnych, przejrzyste dane Wiele różnych kategorii umożliwi dodawanie ofert. Twojego ogłoszenia w odpowiednim miejscu. Ułatwi to także poszukującym odnalezienie właściwego produktu bądź usługi i firmy z Radomia. Główny podział wyodrębnia następujące bloki serwisu: Turystyka, Na sprzedaż, oferty pracy Radom, Noclegi, Zdrowie, Usługi, Uroda, Motoryzacja Radom, ogłoszenia Towarzyskie Radom, Społeczność, Nauka oraz firmy i usługi z Radomia. Tu znajdują się ciekawe ogłoszenia. Daj się znaleźć internautom z Radomia, naprawdę warto!
    Radom Lokalne - Ogłoszenia Radom. Codziennie setki nowych ogłoszeń drobnych z Radomia i powiatu Radomskiego. Łatwe wyszukiwanie ofert z Radomia. DODAJ ZADARMO w wielu kategoriach tematycznych. Poleć znajomym Radom Lokalne !

    OdpowiedzUsuń